Chicoderm pomáhá regenerovat poškozenou pokožku a předcházet vzniku kožních ekzémů

Chicoderm je přírodní léčebný program vyvinutý českou společností Vetrisol. Jedná se o bylinný extrakt na čekankové bázi, který kombinuje balneoterapii s intenzivním ošetřením pomocí tělové masti a gelu. Chicoderm v sobě spojuje moudrost tradiční medicíny a postupy moderní přírodní kosmetiky.

Ekzémy dětí i dospělých mohou mít několik příčin. Mohou být jak alergického, tak nealergického původu a jejich léčba je většinou dlouhodobý proces. Chicoderm, jako ucelený a komplexní léčebný program, byl vyvinut tak, aby tento terapeutický proces maximálně podpořil.

Atopický ekzém

Atopické ekzémy se často objevují už mezi 2. a 6. měsícem života novorozenců. Tato forma se nazývá formou kojeneckou. Většinou začíná na obličeji (tváře, čelo), odkud se může rozšířit na celé tělo dítěte. Vývoj ekzému je bohužel velmi nepředvídatelný – může se během prvního roku zahojit, může však také přejít do další fáze, tzv. dětské formy ekzému. Neobvyklá pak není ani dospělá forma atopického ekzému, přičemž ekzém se může objevit i u jedinců, kteří těmito problémy nikdy dříve netrpěli.

Ani průběh onemocnění možné spolehlivě předvídat, natož určovat. Tento kožní ekzém se samovolně rozšiřuje a zase ustupuje s měnícími se ročními obdobími a jeho stav zhoršují různá jiná onemocnění a nákazy (chřipka, angína, různé záněty, rýma, atd.). Ošetření komplexním léčebným programem Chicoderm má význam jak v preventivní, tak v akutní léčbě atopických ekzémů. Chicodermem lze efektivně tlumit patologické změny kůže jako jsou různé záněty a akné a rovněž pomáhá trvale předcházet vzniku dermatologických problémů tohoto typu.

Pokud byste se chtěli o produktu Chicoderm dozvědět více, navštivte webové stránky www.chicoderm.cz. Objednat si ho můžete spolu s celou řadou dalších produktů od společností Vetrisol (doplňky stravy, kosmetika, veterinární výrobky, ad.) na stránkách oficiálního e-shopu pro vaše zdraví www.eVitality.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.