Nový průvodce světem spa & wellness

Wellness a lázeňství můžeme označit za oblast, která se v rámci cestovního ruchu jako jedna z mála rychlým tempem rozvíjí. Můžeme tedy mluvit o jakémsi wellness-boomu.

Návštěva wellness hotelů a lázeňských komplexů se stává stále vyhledávanějším způsobem trávení volného času, očisty mysli i těla či jednoduše útěku od každodenních starostí a stresů, a to nejen pro jednotlivce a páry, ale i pro celé rodiny. V mnoha zemích proto vznikla řada specializovaných center, hotelů, lázní apod., které nabízejí mnoho zajímavých služeb, kúr, akcí atd. Jak se má ale klient v tak rozsáhlé nabídce zorientovat?

SpaTrip je právě odpovědí na tuto otázku.

Internetový průvodce SpaTrip si klade za cíl nejen objevovat krásná relaxační místa, ale také nové klienty pro tyto kvalitní komplexy. Zároveň tu provozovatele čeká pozitivní i negativní kritika návštěvníků, která je následně zajímavým vodítkem pro budoucí hosty. Tato zpětná vazba je velice důležitá a je motivací pro ty, kteří se zde prezentují, aby své služby zlepšovali nebo drželi na vysoké úrovni.

SpaTrip má tedy také ambici podílet se na zkvalitňování služeb, které lázeňské hotely a wellness centra poskytují. To by ovšem nebylo možné bez těch, kteří rádi cestují a rádi se o své zkušenosti podělí s ostatními – za to jim velice děkujeme.

www.spatrip.cz

www.spatrip.eu

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.