Náramek zdraví – Power Balance

Náramek Power Balance je produkt z kategorie Performance Technology, který využívá přírodní energetické pole člověka. Technologie Power Balance je využívána slavnými sportovci, pro které je důležitá rovnováha, vytrvalost a pružnost těla. Technologie je založena na optimalizaci přirozeného proudění energie v lidském těle a vychází z východních filosofií. Náramek je vyroben z chirurgického silikonu a vybavený holografickou technologií. Jeho posláním je „optimalizovat“ přírodní energetické pole těla. Náramek Power Balance dodává sílu, zvyšuje efektivitu a flexibilitu. Stabilizuje energetickou bilanci.

Tvůrci náramků Power Balance jsou Josh a Troy Rodarmel z Kalifornie, bratři, pocházející z rodiny, která se zajímala o východní filosofii a přírodní medicínu. Jeden z bratrů, který pracoval na výrobě dílů pro počítače, si všiml neobvyklých vlastností speciální folie, která se používá např. k balení zmrzliny a z tohoto lehce dostupného materiálu vytvořil hologram. První vyrobené náramky Power Balance rozdali sportovcům a surfařům na plážích v Kalifornii. Historickým milníkem v jejich kariéře bylo setkání s fyzioterapeutem basketbalového týmu Phoenix Suns Michalelem Clarkem. Dva hráči si vzali na zápas náramky Power Balance a tým zápas vyhrál. Po zápase v rozhovorech pro televizi a tisk hovořili o zázračných účincích náramků.

Silikonové náramky na ruku Power Balace se staly hitem, a v roce 2010 byly televizní stanicí CNBC vyhlášeny výrobkem roku. Nosí je jezdci Formule jedna, hráči basketbalových týmů, jezdci Tour de France, ale i známé osobnosti ze světa filmu, jako jsou Robert De Niro nebo Leonardo Di Caprio. Náramky Power Balance jsou vhodné pro lidi všech věkových kategorií, bez ohledu na životní styl. Pro vrcholové sportovce či seniory v aktivním odpočinku. O účincích náramku Power Balance se může přesvědčit každý. Oficiální, certifikované náramky Power Balance zakoupíte u společnosti Power-balance-naramek.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.