Cyklo oblečení a doplňky od ELEVEN jsou kvalitní a přitom levné

Pokud před nastupující cyklistickou sezónou plánujete nákup oblečení na kolo, neměli byste určitě přehlédnout českou značku ELEVEN a její nový internetový obchod.

Značka ELEVEN je na trhu cyklo oblečení více jak osm let a za tu dobu si získala velkou oblibu jak mezi rekreačními a amatérskými cyklisty, tak v řadách profesionálů. Jejich oblečení neškrtí, je pohodlné, z funkčních materiálů a originální. A nemusíte být cyklista. V nabídce je i řada oblečení pro volný čas, jako softshell bunda nebo vesty, mikiny a trička, ale také běžecké oblečení, šátky, čelenky, ponožky, rukavice, cyklistické návleky na ruce, na nohy, i návleky na boty a cyklo doplňky.

Cyklisty jistě potěší výhodné sety. Kupříkladu pánský, nebo dámský set krátkých cyklo kalhot, dresu s krátkým rukávem, lahve na pití a cyklistické ponožky, přijde nyní v e-shopu na necelých patnáct set korun. A vzhledem k tomu, že doprava zboží je nad tisíc korun zcela zdarma, je nabídka dvojnásob výhodná.

Tím ale možnosti eshopu nekončí. V sortimentu naleznete i oblečení na běh, triatlon a běžecké lyžování. Dále speciální a limitované edice cyklo oblečení. Například pivní edice v barvách a designu oblíbených pivovarů, mezi které patří pivovar Svijany, Rohozec, Konrád a Postřižiny. Sortiment je to opravdu bohatý.

Pokud byste si ale přesto nedokázali vybrat, není nic jednoduššího, než si nechat ušít oblečení na zakázku a ve vlastním designu. Díky technologii výroby a pečlivé přípravě, vypadají veškeré výrobky stejně a grafika potisku je proporční ve všech velikostech. Získáte tak opravdu dokonalé týmové oblečení pro sebe, svůj tým, nebo celou rodinu. Ovšem nejlepší na zakázkové výrobě je fakt, že přijímají zakázky již od jednoho kusu a výrazný rozdíl v ceně výrobku nepocítíte.

S ohledem na to, že veškeré oblečení ELEVEN je vyráběné ručně a šité výhradně v České republice, jedná se o více než unikát na našem trhu, který je zaplaven sériovou výrobou z Číny. Díky moderní technologii, ruční práci a vysokému standardu kvality, se k Vám dostává pouze to nejlepší. Dokonce i běžná produkci je šitá stejně pečlivě a poctivě, jako by se jednalo o zakázkovou výrobu na tři kusy. Jediné co odlišuje výrobu oblečení na zakázku od běžné produkce, je individuální grafické zpracování.

Když vybíráte cyklistické oblečení, dresy, kalhoty, anebo třeba softshellové bundy, stojí rozhodně za to popřemýšlet i nad tímto e-shopem. Pro více informací a přehled výrobků, navštivte internetové stránky eleven-sportswear.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.