Zruční podlaháři z firmy Plovoucí podlahy Lysá nad Labem pokládají nejen plovoucí podlahy

Laminátové podlahy v regionu Lysá nad Labem

Nejen snadná montáž, bezpočet vzorů, ale hlavně přijatelná cena vedly k prodejnímu boomu laminátových podlah. I u laminátových podlah je nutné se seznámit s různými typy a jejich výhodami. Zkušení podlaháři z firmy Plovoucí podlahy Lysá nad Labem jsou připraveni vám poradit s výběrem vhodného typu plovoucí podlahy i její odbornou pokládkou. Svůj výběr laminátové podlahy je vždy vhodné před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem tohoto podlahářství z Lysé nad Labem, jehož zkušení podlaháři vám pomohou s výběrem nové laminátové podlahy rádi, ochotně a především zdarma.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy se mohou instalovat jako celoplošně lepené nebo jako plovoucí. Jednou z velkých nevýhod napevno lepených laminátových lamel je nemožnost opravy. Pokud vám na zem spadne nějaký tvrdý těžký předmět a poškodí povrch laminátové podlahy, nemáte možnost tuto nehodu napravit. Z tohoto důvodu jsou lepší lamely s mechanickými zámky, určené k instalaci jako plovoucí. Plovoucí laminátové podlahy prokázaly své kvality a našly široké uplatnění nejen ve všech domácnostech. S ohledem na životnost plovoucí podlahy je také dobré dodržovat zátěžové třídy a neinvestovat například do kuchyně příliš “měkkou” lamelu, která by se snadno poškodila. Podlahářská firma Pokládka plovoucích podlah Lysá nad Labem a jejich zkušení podlaháři vám poradí s výběrem vhodného typu laminátové podlahy do konkrétního prostoru.

Dekorační vrstvu laminátových lamel tvoří papír s natištěným dekorem, proto neexistují při tvorbě vzorů téměř žádná omezení. Laminátové podlahy mohou vypadat jako mramor, žula, buk, dub, korek, nebo můžou mít jakoukoli barvu. Při výběru je kromě estetického hlediska vhodné přihlížet i k technickým vlastnostem. Laminátové podlahy jsou studenější a hlučnější než dřevěné podlahy, proto jsou kvalitnější laminátové lamely opatřeny speciální fólií, která výrazně zlepšuje jejich užitné vlastnosti.

Plovoucí podlahy Lysá nad Labem

Hlavní podstatnou podmínkou spokojenosti s novou podlahou je kvalitně provedená pokládka podlahy zručnými podlaháři. Zkušená podlahářská firma Plovoucí podlahy Lysá nad Labem ráda splní vaše představy o rychlém, kvalitním a levném položení laminátové podlahy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.