V regionu Praha provádí opravy notebooků Dell Servis notebooků Praha

Servis notebooků Dell Praha

Notebooky značky Dell jsou velmi oblíbené, protože poskytují kvalitu za velmi přijatelnou cenu. Ale žádná technologie není věčná a ani notebooky Dell nejsou vyjímkou. Pokud vám váš notebook Dell zkolabuje a odmítne vydat data, nepokoušejte se jej opravit sami. Jakýkoliv amatérský zásah může váš notebook Dell nevratně poškodit. Vyhledejte servis notebooků Dell Praha se zkušenými a vyškolenými servisními techniky, který vám zaručí kvalitní servis a opravy notebooků značky Dell.

Společnost Dell založil v roce 1984 Michael Dell, která fungovala na jednoduchém principu – prodávání počítačových sestav přímo jejich uživatelům tak, aby společnost mohla nejlépe porozumět jejich potřebám a vymyslet co nejefektivnější řešení. Svou první počítačovou sestavu uvedl Dell roku 1985 – the Turbo, s procesorem Intel 8088, běžícím na 8 MHz. Dalším významným rokem je pro Dell rok 1991, kdy společnost uvedla svůj první notebook Latitude. Roku 1993 se stal Dell pátým největším tvůrcem počítačových sestav na světě. V roce 1996 začínají zákazníci kupovat počítače Dell přes internet. Roku 2003 uvádí Dell na trh tiskáry pro firemní uživatele a domácnosti. V roce 2006 Dell dodává více než 10 miliónů sestav v jednom čtvrtletí – poprvé v historii Dell.

Osvědčený Dell servis Praha

Servis notebooků Dell Praha poskytuje opravy a servis notebooků všech typů zakoupených v ČR i v zahraničí. Oprava notebooku je obvykle provedena do 3 dnů, ale na vyžádání je možné provést expresní opravy notebooků Dell do 24 hodin. Osvědčený Servis notebooků Dell Praha nabízí odvoz nefunkčního notebooku odkudkoli v regionu Praha do druhého pracovního dne a po opravě dovoz zpět k vám domů

.


Tento kvalitní a léty prověřený servis notebooků Dell Praha neúčtuje zjištění ceny opravy notebooku Dell a manipulační poplatky. V dnešní technické době je také velmi vyhledávanou službou záchrana a obnova dat. Záchrana dat a obnova dat z datových nosičů – to je Datarecovery. Servis netebooků Dell vám zaručí 100% bezpečnost vašich dat. Servis notebooků Dell Praha má v oboru Datarecovery již 15 let profesionálních zkušeností.

Se servisem notebooků Praha opravdu ušetříte – opravuje za nižší ceny než autorizované servisy Dell. Cena servisní práce je ta, kterou odsouhlasíte při předávání zakázky. Na všechny provedené opravy notebooků Dell vám bude poskytnuta záruka. Veškeré náhradní díly Dell jsou vyměněny za originální, doporučené výrobcem.

Odborný servis notebooků Dell Praha nabízí také ON-LINE objednávky zakázek (na internetových stránkách naleznete jednoduchý poptávkový formulář) a sledování zakázek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.