Servis notebooků Sony Zlín vždy pomůže

Díky poloze České republiky máme několik strategických výhod. Ležíme uprostřed Evropy, takže výrobci z celého světa u nás budují servisní centra. Např. společnost ASUS si na Moravě vybudovala jedno z největších servisních center v Evropě.

Pozáruční servis od firmy Servis notebooků Zlín

V případě poruchy notebooku Sony je důležité zvolit správně kvalifikovaný a spolehlivý servis notebooků. Servis notebooků Sony Zlín má 15-ti leté zkušenosti a tradici. Servis notebooků Zlín provádí desítky oprav denně a všechny tyto opravy notebooků jsou na špičkové úrovni. Specializovaných firem, které provádí servis notebooků opravdu kvalifikovaně na našem trhu moc nenajdeme. Sony servis mění náhradní díly výhradně za originální díly Sony, doporučené výrobcem.

Sony servis zachrání Vaše data

Některé servisy si s daty na disku notebooků hlavu nelámou. Když necháte na disku data, riskujete jejich ztrátu. Pokud při opravě musí servis Sony provést obnovu systému notebooku, nezabývá se záchranou dat a o data smaže. Servis notebooků Sony Zlín se o Vaše data postará. Jednoduše stačí k uvedené závadě na notebooků připsat, že požadujete zálohu dat a o víc se nemusíte starat.

Technici pracující pro Servis notebooků Sony Zlín

Technici začínají pracovat velmi brzy. Přepravní služba sváží poškozené notebooky do servisu ještě před svítáním. Od 7 hodin začíná technikům směna, přes kterou v průměru opraví 12 notebooků nebo 14 netbooků. Na pracovišti je zakázáno jíst a pít, pro tento účel mají k dispozici odpočinkovou místnost. Technik se před prvním nástupem do zaměstnaní školí 3 měsíce. Pokud má být ale technik samostatný a má umět servis notebooků s veškerými servisními úkony, učí se klidně i jeden rok. Servis notebooků Sony Zlín je žádaným zaměstnavatelem.

Servis notebooků a správné popsání závady

Důležitým krokem je dostatečné popsání závady. Technikovi nijak nepomůže, že závadu popíšete jako „nefunguje to.“ Popište technikovi závadu blíže. Servis notebooků Sony není jednoduchá věc, tímto bližším popsáním závady předejdete problémům s notebookem. Nebudete muset posílat do servisu notebook podruhé, protože technik opravil třeba jinou nefunkční část a vada bude odstraněna napoprvé.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.