Renovace podlah ze dřeva s ověřenou firmou Podlahy Děčín

Podlaha je základ severočeské domácnosti

Podlaha je důležitým prvkem každého severočeského interiéru. Na podlahy jsou tady profesionálové z Děčína, kteří své práci rozumí a dokážou udělat ze staré podlahy novou a skvostně nezanedbatelnou součást bydlení. Podlaha si zaslouží péči jako se dostává vaším miláčkům. Za správnou renovaci a následnou údržbu se vám odmění svou jedinečnosti a dlouhodobou účelností. U některých věci se vyplatí nešetřit penězi a pozvat si děčínské odborníky, čímž máte zajištěno, že v následujících letech své investice nebudete muset opakovat. V Ústeckém kraji se o vaše podlahy postarají odborníci z firmy Podlahy Děčín.

Podlahy Děčín

Podlahy Děčín je renomovaná firma z Ústeckého kraje s dlouholetou zkušeností ve svém oboru. Podlahy Děčín vám poradí nejen se správným výběrem podlahy pro daný typ místnosti, ale kvalitně položí požadovaný druh podlahové krytiny a ještě poradí jak pečovat o podlahu, aby jste si prodloužili životnost podlahy. Podlaháři z Děčína pokládají jakoukoli podlahu z dostupných materiálů, které trh nabízí, ale také renovují staré podlahy.

Ve firmě Podlahy Děčín pracují zkušení pracovníci, kteří jsou pravidelně proškolováni. Ke své práci používají speciální materiály, pomůcky a technologie, které se objevují na trhu a mají potřebné atestace ke svému užití na daný druh podlahy.

Podlahy Děčín jsou tady pro vás nejen v Děčíně, ale i v celém Ústeckém kraji. Podlahy Děčín svou práci odvádí vždy kvalitně a precizně, jelikož děčínský zákazník je nadevše a spokojený zákazník je dobrá reklama pro děčínskou podlahářskou firmu.

Renovace podlah s děčínskými podlaháři

Běžným každodenním používáním dřevěné podlahy se časem projeví, že podlaha ztratila svůj původní šmrnc, je opotřebovaná, poškrábaná, poškozená nebo je povrchová úprava už zastaralá. Máte citovou hodnotu ke své podlaze a nechcete ji zakrýt jinou podlahovou krytinou nebo se vám prostě jenom líbí dřevěné podlahy a vám je jí líto vyměnit – v dnešní době to není žádný problém, který se nedá řešit. Podlaháři z Děčína ze severních Čech si s tím umí poradit a obnoví zašlou krásu dřevěné podlahy.

Renovace dřevěné podlahy, ať už v podobě palubek, prken nebo plovoucích podlah, nejsou pro zkušené podlaháře problémem. Na tuto práci je třeba odborník, který zhodnotí stav dřevěné podlahy a podle charakteru poškození a rozsahu, zvolí postup renovace podlahy.

Renovace podlah ze dřeva

Podlaháři z formy Podlahy Děčín přijedou k vám domů a zhodnotí stav dřevěné podlahy a doporučí druh renovace. S vaším svolením se podlaháři pustí do renovace, která přinese očekávané výsledky a zvýší hodnotu podlahy.

Podlaháři musí nejdříve zjistit, zda je nosná část podlahy poškozená, zda se musí podlaha rozebrat či nikoliv. Proto tyto renovace podlah dělíme na dvě části:

 • Renovace podlah ze dřeva bez zásahu do nosné části
 • Renovace podlah ze dřeva s nutnosti zásahu do nosné části
 •  

  Renovace podlah ze dřeva bez zásahu do nosné části

  Pokud podlaháři zjistí, že není třeba podlahu rozebrat, že je poškození jen povrchové, stačí dřevěnou podlahu přebrousit, zatmelit případné škrábance a nedostatky, očistit povrch před nanesením laku a finální zalakování nebo voskování.

  Renovace podlah ze dřeva s nutnosti zásahu do nosné části

  Tahle renovace je trošičku složitější, ale šikovní podlaháři z Děčína si s tím umí poradit. Podlaha se musí celá rozebrat až na základ, kde se nosná část buď vymění nebo renovuje impregnací (záleží na rozsahu poškození), následuje pokládka dřevěné podlahy s výměnou hodně poškozených dílů, přebroušení, zatmelení, očistění a finální lakování, voskování, olejování či olejovoskování. Výběr je na zákazníkovi.

  Dřevěné podlahy jako nové

  Pokud si zákazník přeje jiný odstín dřevěné podlahy, postačí si vybrat jiný odstín laku. Zkušení podlaháři z Děčína si se vším poradí a zaručí vám skvělý výsledek renovace podlahy. Ověřená podlahářská firma Podlahy Děčín poskytnou vaší dřevěné podlaze jen tu nejlepší péči.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.