Pozáruční servis iPad Plzeň

Apple iPad

iPad, nejnovější hračka z dílny Apple, se oficiálně začal prodávat také v České republice. Cena iPadu je překvapivě poměrně velmi nízká v porovnání s jinými produkty Apple (iPhone, iPod) oficiálně uváděnými v ČR. Výhodou může být i aktuální relativně nízký kurz dolaru.

Opravy Apple iPad

Pokud potřebujete náhradní díly iPad, příslušenství k vašemu iPadu nebo hledáte pozáruční servis iPad v regionu Plzeň, s důvěrou se obraťte na ABAX servisní centrum. ABAX – servis iPad Plzeň – poskytuje softwarovou podporu a provádí pozáruční servis všech typů tablet PC Apple iPad. Servis iPad Plzeň zajišťuje servis iPad ve standardních sedmidenních i expresních (4–24 hodin) lhůtách. Jednoduše a rychle doma vyplníte objednávku opravy, připravíte přístroj k odeslání a o více se už starat nemusíte. Servis iPad Plzeň zajistí odvoz iPadu do servisu z celého okolí Plzně a provede vstupní diagnostiku. Následně vám zašle Servis iPod nabídku opravy a budete-li s nabídkou souhlasit, iPad vám opraví. Po opravě vám opravený a plně funkční iPad opět doručí zpět k vám.

Aplikace iPad

Všechny aplikace zabudované v přístroji iPad byly od základu navrženy tak, aby využívaly velký Multi-Touch displej. Aplikace fungují v jakékoli orientaci, takže je můžete využívat způsobem, který žádné jiné zařízení neumožňuje. Na velkém Multi-Touch displeji přístroje iPad se webové stránky zobrazují v živých barvách a s ostrým textem je vše perfektně čitelné. K navigaci na webu používáte to nejpřirozenější ovládací zařízení – svůj prst. Na stránce se pohybujete jednoduše švihnutím prstu po displeji směrem nahoru nebo dolů. Roztahováním prstů od sebe a k sobě lze zvětšovat a zmenšovat fotky. Můžete procházet poštu, napsat nový e-mail pomocí velké klávesnice na obrazovce nebo smazat zprávy a to vše jen klepnutím nebo švihnutím prstů. Fotky z e-mailů také můžete přímo ukládat do zabudované aplikace Photos. iPad podporuje všechny oblíbené e-mailové služby jako MobileMe, Yahoo! Mail,Gmail, Hotmail a AOL. Obrázky můžete procházet, zvětšovat je a zmenšovat, nebo je zobrazit systémem prezentace. Fotky lze importovat mnoha způsoby: synchronizací s počítačem, stažením z e-mailu nebo importem přímo z fotoaparátu pomocí volitelné sady pro připojení fotoaparátu Camera Connection Kit. Hudbu můžete poslouchat prostřednictvím kvalitního zabudovaného reproduktoru, drátových i Bluetooth bezdrátových sluchátek. V přístroji iPad bude fungovat všech téměř 150 000 aplikací z obchodu App Store. Cokoli od her až po kancelářské aplikace. Stačí klepnout na ikonu App Store na obrazovce a můžete procházet, nakupovat a stahovat aplikace bezdrátově, přímo do iPadu. Pokud svůj iPad někdy ztratíte, funkce Hledat iPad vám může pomoci. Tato funkce je součástí služby MobileMe, ale nyní je v každém zařízení iPad se systémem iOS 4.2 bezplatná. Aplikace sady iWork – Keynote, Pages a Numbers – byly pro zařízení iPad kompletně přepracovány. Můžete tak vytvářet skvěle vypadající prezentace, dokumenty a tabulky. Můžete je dokonce sdílet ve formátu souborů Microsoft Office se všemi uživateli počítačů Mac nebo PC.

Servis iPad Plzeň

Společně s klesající cenou nových iPadů, úměrně klesá také cena náhradních dílů na tablety iPad. Náhradní díly na servis iPad jsou nakupovány z velké části přímo u světových distributorů dílů Apple. Díky špičkovému vybavení servisních pracovišť probíhá servis iPad efektivně a s vysokou úspěšností, čímž trvale Servis iPad snižuje své provozní náklady a vytváří prostor pro trvalý pokles cen servisních prací.
O rentabilitě oprav iPad vypovídají statistiky – přes 90% přijatých zakázek Servis iPad na žádost zákazníků realizuje, tzn. že zákazníci vyhodnotí cenovou nabídku na opravu iPad jako rentabilní a dají s nabízenou cenou opravy svůj souhlas.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.