Pokládka podlah v regionu Přerov

Jakýkoliv interiér není kompletní bez krásné podlahy. Na našem trhu najdete širokou škálu podlahových krytin a výběr té pravé pro váš domov, je jen na vás.

Plovoucí podlahy nebo linolea?

Nejdůležitější je volba, jaký typ podlahy je pro vás vhodný. Můžete si vybrat materiál (dřevo, laminát, korek, linoleum, bambus), způsob instalace (plovoucí podlahy, celoplošně lepené podlahy, podlahy montované na rošty) a design podlahy. Zkušení podlaháři z Olomouckého kraje vám poradí i pomohou s výběrem vhodného typu podlahy, zprostředkují vám její nákup a provedou odbornou pokládku zvoleného typu podlahy.

Podlahy Přerov

S výběrem a pokládkou podlahy v Olomouckém kraji vám pomůže podlahářství Podlahy Přerov. Zkušení podlaháři z firmy Podlahy Přerov vám nabídnou kvalifikovanou práci vybraných odborníků v oboru pokládání podlah se zárukou na materiál podlahovin i na práci svých podlahářů.

Dřevěné podlahy

Úžasné dřevěné podlahy přinesou do vašeho přerovského interiéru kus přírody. Poskytnou vám výborné tepelně-izolační vlastnosti a dlouhou životnost. Můžete si vybrat vícevrstvé dřevěné podlahy, masivní prkna, vlysy a parkety.

Laminátové podlahy

Levnější variantou jsou laminátové podlahy, které lze použít (narozdíl od podlah dřevěných) pro podlahové vytápění. Jejich svrchní vrstva je tvořena potištěným papírem na který je možné natisknout cokoli. Výrobci nabízejí dlouhou řadu designů, od dřeva po kámen.

Linoleum

Marmoleum nebo také linoleum je finančně náročnější, ale jedná se o 100% přírodní výrobek. Linoleum je přirozeně antialergenní, má dlouhou životnost a je velmi odolné. Zkušení Podlaháři Přerov dokáží vytvořit na podlaze z marmolea firemní loga nebo různé ornamenty.

PVC

Moderní PVC (polyvinylchlorid) je tradiční podlahová krytina s dlouhou životností a vysokou odolností. Tato podlahová krytina se snadno udržuje, je hygienická a dobře tlumí kročejový hluk. Oproti laminátové podlaze je příjemná na došlap, je také teplejší a tišší.

Bambusové podlahy

Jistou zvlátnost představují bambusové podlahy, které se  stávají novým trendem. Tento typ podlahy je možné použít kdekoli (kanceláře, tělocvičny…). Bambusové podlahy jsou asi dvakrát tvrdší než dubové a také jsou mimořádně odolné vůči opotřebení.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.