Plzeň objevuje bambusové podlahy

Zvláštní a neobvyklé – to jsou bambusové podlahy

Bambusové podlahy představují jistou zvláštnost, a pomalu se stávají novým trendem v podlahových krytinách. Tento typ podlahy je možné s úspěchem použít v plzeňských kancelářích, domovech, nebo v tělocvičnách.

Bambusové podlahy nebo dřevěné plovoucí podlahy?

Bambusové výrobky většinou známe z jiného sortimentu, ale zde zaujmou svým jedinečným vzhledem, kterým se odlišují od všech běžných i exotických dřevin. Bambusové podlahy nebo parkety jsou přibližně dvakrát tvrdší než dubové vlysy a také jsou mimořádně odolné vůči opotřebení. Bambusové podlahy jsou alternativou pro dřevěné plovoucí podlahy.

Bambus je přírodní produkt, takže je navíc šetrný vůči životnímu prostředí. Když srovnáme bambus s klasickými parketami, na jejichž výrobu je třeba stromů rostoucích desítky let, bambus se těží a zpracovává již po 4 – 6 letech. Používá se spodní silná část stébel bambusu, který se řeže na přesné lamely, jejichž skládáním a lepením (případně štípením a lisováním) se vyrobí jednotlivé podlahové dílce.

Podlahy Plzeň

Podlahy Plzeň mají v nabídce tyto podlahy v několika barevných provedeních daných skladbou bambusových lamel nebo vláken. Každý výrobce má své specifické názvy odstínů, ale jsou to buď světlé přírodní odstíny nebo tmavší, obarvené působením vysoké teploty (karbonizací). Povrch bambusové podlahy je ošetřen vícevrstvým zátěžovým lakem nebo olejem.

Podlahy Plzeň provádí prodej a pokládku všech druhů bambusových podlah. Zkušení podlaháři vám poradí  při výběru vhodného materiálu a seznámí vás se způsoby údržby vaší nové bambusové podlahy, která bude reprezentovat váš dům či firmu po dlouhá desetiletí. Tito zruční podlaháři Plzeň jsou zárukou správně položené bambusové podlahy.

Bambusové podlahy vynikají svou tvrdostí a odolností. Tvrdost bambusových podlah je vyšší než u nás běžně používaných dřevin jako je třeba dub nebo buk. Podlaha z bambusových lamel umožňuje renovaci několikanásobným přebroušením. Bambusové podlahy splňují veškeré předepsané hygienické normy a předpisy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.