Notebook servis Sony v regionu Praha

Notebook servis Sony Praha

Hodně uživatelů notebooků Sony již jistě zažila situaci, kdy jejich malý nepostradatelný pomocník potřeboval odbornou péči. V tomto případě vám v regionu Praha a Středočeský kraj nabízí své služby notebook servis Sony, který poskytuje profesionální, kvalitní a rychlý pozáruční servis a opravy notebooků Sony všech typů, koupených v ČR i v zahraničí.

Průměrná doba opravy notebooku se pohybuje okolo tří dnů, ale je možné na vyžádání provést expresní servis notebooků Sony do 24 hodin. Servis notebooků Praha si na základě předchozí objednávky odveze notebook Sony k opravě odkudkoli do druhého pracovního dne a po opravě vám jej doveze zpět k vám domů.

Notebook servis Sony Praha nabízí kvalitu za rozumnou cenu

Servis a opravy notebooků Sony Praha poskytuje na všechny opravy notebooků Sony záruku. Důsledným systémem řízení kvality dosáhl Notebook servis ABAX v roce 2009 skóre 8% reklamací, což je pro notebook servis a opravy laptopů velice dobrý výsledek. Jako jedna z mála servisních firem neúčtuje Servis notebooků Praha diagnostiku notebooku v případě, že zákazník odmítne cenovou nabídku opravy notebooku převyšující schválený cenový limit.

Servis a opravy notebooků Praha mění náhradní díly Sony výhradně za originální, doporučené výrobcem. Rukama servisních techniků a jejich diagnostickými přístroji projde v průměru 800 servisních zakázek měsíčně, to je přibližně 10.000 zakázek (oprav notebooků a další techniky) za rok.

Servis notebooků v Praze

Notebook servis ABAX poskytuje již 15 let profesionální servis notebooků pro cca 85.000 zákazníků, mezi nimiž jsou jak koncoví uživatelé, tak i malé firmy a velké nadnárodní společnosti a také mnoho státních institucí.

Servisní centrum ABAX provádí opravy notebooků všech značek, upgrade a rozšíření notebooků a instalace softwaru do notebooků.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.