Kvalitní servis tiskáren Xerox v regionu Zlín

Servis tiskáren Zlín

Odmítá vaše tiskárna Xerox vydat papír nebo nepřetržitě pípá? Navštivte náš servis tiskáren Xerox ve Zlíně, který je zde pro vás a pomůže vám vyřešit vaše potíže s tiskárnou Xerox.ABAX - opravy tiskáren Zlín poskytuje profesionální, rychlé a kvalitní pozáruční opravy tiskáren veškerých typů koupených v ČR i v zahraničí. Diagnostiku tiskáren provádíme většinou do 3 dnů a na vyžádání provedeme expresní opravy tiskáren do 24 hodin. Nabízíme vám odvoz k opravě odkudkoli v okolí Zlína do druhého pracovního dne a po opravě odvoz až k vám domů.

Jako jedna z mála servisních firem neúčtuje náš servis tiskáren Zlín diagnostiku tiskárny v případě, že zákazník odmítne cenovou nabídku opravy tiskárny převyšující schválený cenový limit o více než 10% a manipulační poplatky.

Protože opravujeme za nižší ceny než autorizované servisy, opravdu ušetříte. Na všechny opravy tiskáren Xerox vám poskytneme záruku. Náhradní díly tiskáren měníme výhradně za originální, doporučené výrobcem. Cena servisní práce je ta, kterou nám odsouhlasíte. V naší nabídce také naleznete on-line objednávky zakázek a sledování zakázek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nejčastější závady tiskáren Xerox:

Špatná kvalita tisku

Zřejmě se jedná o poškození nebo znečištění tiskové hlavy. Obvykle pomůže odborné vyčištění. Ojediněle může být tisková hlava tiskárny Xerox poškozena natolik, že je nezbytné provést její výměnu. Opravy tiskáren formou čištění můžeme doporučit především z důvodu finanční nenáročnosti. Výměnu tiskové hlavy je nutné zvážit, zda je oprava ekonomická s ohledem na aktuální hodnotu tiskárny.

Tiskárna špiní papír

Zřejmě se jedná o problém válce, toneru nebo tiskové hlavy tiskárny Xerox. Oprava takto poškozené tiskárny se řeší výměnou poškozeného dílu nebo čištěním.

Tiskárna se nezapíná

U této nefunkční tiskárny Xerox je nutné provést nejprve diagnostiku a poté lze stanovit původce problémů. Variant poškození je několik: vadný napájecí zdroj, vadná elektronika tiskárny a další. Oprava takto poškozené tiskárny Xerox je obvykle finančně nenáročná, ale najdou se i případy, kdy se takto poškozená tiskárna opravovat nevyplatí.

Tiskárna krčí papír nebo neodpovídá

Může se jednat o poškozený nebo znečištěný podávací mechanismus tiskárny. Opravy tiskáren jsou v obou případech většinou finančně nenáročné.

Tiskárna hlásí otevřená dvířka nebo „nevidí“ toner

Nejčastější příčinou je poškození čidla nebo toneru. V těchto případech nebývá oprava tiskárny finančně náročná.

ABAXopravy tiskáren Zlín – poskytuje již 15 let profesionální servisní služby pro cca 53.000 zákazníků, mezi nimiž jsou jak koncoví uživatelé, tak i malé firmy, velké nadnárodní společnosti a mnoho státních institucí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.