Hledáte servis tiskáren v regionu Hradec Králové a Pardubice?

Zlobí vás tiskárna HP? Nepřetržitě pípá nebo odmítá vydat papír? Mavštivte náš servis tiskáren HP ABAX v Hradci Králové a Pardubicích, který je zde pro vás a pomůže vyřešit vaše potíže s neposlušnou tiskárnou HP.

ABAX servis tiskáren HP Hradec Králové a Pardubice poskytuje profesionální, kvalitní a rychlé pozáruční opravy tiskáren veškerých typů, koupených v ČR i zahraničí. Diagnostiku tiskáren provádíme obvykle do 3 dnů a na vyžádání provedene expresní opravy tiskáren do 24 hodin. Nabízíme vám odvoz k opravě odkudkoli v oklolí Hradce Králové a Pardubic do druhého pracovního dne a po opravě odvoz až k vám domů. Jako jedna z mála servisních firem neúčtuje náš servis tiskáren ABAX Hradec Králové a Pardubice diagnostiku tiskárny v případě, že zákazník odmítne cenovou nabídku opravy tiskárny převyšující schválený cenový limit o více než 10% a manipulační poplatky. Opravdu ušetříte protože opravujeme za nižší ceny než autorizované servisy. Poskytneme vám záruku na všechny opravy tiskáren. Cena servisní práce je ta, kterou nám odsouhlasíte. V naší nabídce naleznete také on-line objednávky zakázek a sledování zakázek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Náhradní díly tiskáren měníme výhradně za originální, doporučené výrobcem.

Nejčastější poškození tiskáren:

Špatná kvalita tisku

Zřejmě se jedná o poškození nebo znečištění tiskové hlavy. Obvykle pomůže odborné vyčištění. Ojediněle může být tisková hlava poškozena natolik, že je nezbytné provést její výměnu. Opravy tiskáren formou čištění můžeme doporučit především z důvodu finanční nenáročnosti. Výměnu tiskové hlavy je nutné zvážit, zda je oprava s ohledem na aktuální hodnotu tiskárny ekonomická.

Tiskárna špiní papír

Zřejmě se jedná o problém válce, toneru nebo tiskové hlavy. Oprava takto poškozené tiskárny se řeší čištěním nebo výměnou poškozeného dílu.

Tiskárna krčí papír nebo neodpovídá

Může se jednat o znečištěný nebo poškozený podávací mechanismus tiskárny. Oprava tiskárny je v obou případech většinou finančně nenáročná.

Tiskárna se nezapíná

U této tiskárny je nutné provést nejprve diagnostiku a poté lze stanovit původce problémů. Variant poškození je několik: vadný napájecí zdroj, vadná elektronika tiskárny a další. Oprava takto poškozené tiskárny je obvykle finančně nenáročná, ale najdou se i případy, kdy se takto poškozená tiskárna nevyplatí opravovat.

Tiskárna hlásí otevřená dvířka nebo „nevidí“ toner

Nejčastější příčinou je poškození čidla nebo toneru. V těchto případech nebývá oprava tiskárny finančně náročná.

ABAX opravy tiskáren HP Hradec Králové a Prdubice poskytuje již 15 let profesionální servisní služby pro cca 53.000 zákazníků, mezi nimiž jsou jak koncoví uživatelé, tak i malé firmy a velké nadnárodní společnosti a také mnoho státních institucí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.