Firma Sádrokarton Praha nabízí komplexní služby za dobré ceny

Sádrokartony – suché zdící systémy

Sádrokartony – mají kromě možnosti celoroční montáže ještě několik velkých předností – rychlost, přesnost a čistotu stavění. Sádrokartony jsou lehké a nadměrně nezatěžují budovy, mají dobré technické vlastnosti a vyhovují požárně-bezpečnostním předpisům.

Sádrokartonáři z Středočeského kraje

Ze sádrokartonu dokáží sádrokartonáři z firmy Sádrokarton Praha vytvořit nejen příčky nebo sádrokartonové obklady obvodových stěn a stropů i hrubé podlahy. Sádrokartonové konstrukce mají nosnou konstrukci z oceli nebo ze dřeva. Pro zajištění tepelných a izolačních požadavků obsahují vnitřky příček izolace z minerální vlny. V prostorech mezi deskami se tak dají snadno vést rozvody elektroinstalace, voda i kanalizace. Opláštění sádrokartonové příčky může být jednoduché nebo dvojité.

Výhodou sádrokartonového interiéru je, že když zatopíte v chladné místnosti, stěny se velmi rychle ohřejí. Ale naopak zase dochází k jejich rychlejšímu vychladnutí (mají tedy menší akumulační schopnost).

Sádrokartony

Lehčí předměty (světla, obrazy nebo malé skříňky) je možné věšet na sádrokartony pomocí speciálních háčků nebo hmoždinek. U koupelnového vybavení (umyvadlo, bidet, závěsná toaleta) musí být v sádrokartonové příčce zabudovány nosiče z pozinkované oceli, které jsou také navíc upevněny do podlahy.

Nátěry sádrokartonů

Součástí návrhů sádrokartonových interiérů je také jejich vhodně zvolená barevnost. Barvy se na sádrokartonových stěnách a stropech vyjímají velmi hezky, především kvůli dokonale hladkým plochám sádrokartonu. Zkušení malíři z Prahy vám nabídnou komplexní služby, jako jsou nátěry sádrokartonu, malování interiérů i malování na klíč.

Sádrokarton Praha ve Středočeském kraji

Montáž sádrokartonu je rychlá a jednoduchá. Sádrokartony již nelze považovat jen za levné náhražky klasického zdiva nebo betonu. Sádrokartonáři v Praze provádí ve Středočeském kraji sádrokartonářské práce, montáže sádrokartonových konstrukcí a nabízí také komplexní realizace sádrokartonových interiérů a vestaveb.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.