Stavební stroje a manipulační technika – prodej, půjčovna i bazar

Stavební techniku JCB není třeba představovat. Každý, kdo viděl téměř jakoukoli stavbu, měl možnost tyto stroje spatřit. Stavební stroje JCB patří dlouhodobě mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější a potkáte je po celém světě.

Společnost Terramet, jako přední český prodejce stavebních strojů JCB, hutnící a manipulační techniky, elektrocentrál, vysokozdvižných vozíků a kompresorů, nabízí již od roku 2004i servis a pronájem této techniky, bazar použitých strojů a prodej řady doplňkových produktů a příslušenství.

V roce 2008 vyhověla společnost re-certifikačnímu auditu norské společnosti DNV a je nositelem ISO 9001:2008 (tento certifikát drží od roku 2005). Rovněž všechny výrobky, které uvádí na český trh, odpovídají normě ISO 9001 a evropskému certifikátu CE. Více jak 80 zaměstnanců společnosti v sedmi pobočkách po celé České republice je každodenně připraveno splnit požadavky zákazníků a vždy vytvořit podmínky, které jsou pro klienta optimální.

Společnost TERRAMET, kromě prodeje stavební techniky nabízí také služby půjčovny strojů a jejich odborný, autorizovaný servis. Vaše stavební stroje, manipulační technika, elektrocentrály, rypadlo, nebo rýpadlo-nakladače dostanou vždy to, co potřebuje, aby bez poruch a problémů pracovali. V případě servisu Vaší techniky, nabízí společnost zapůjčení náhradního stroje JCB po dobu opravy za zvýhodněnou měsíční sazbu nájemného, bez ohledu na délku pronájmu.

Půjčovny nabízejí stavební stroje JCB a stavební techniku širokého využití a umožňují tak zákazníkovi pronájem strojů podle jeho momentálních potřeb bez nutnosti dlouhodobého závazku. Pronájem umožňuje využití stroje na libovolně dlouhou dobu s nulovým rizikem. Společnost a její půjčovna strojů JCB, má své pobočky rozmístěné po celé České republice. Není tedy nutné převážet zdlouhavě a nákladně zapůjčenou techniku na místo určení. Tuto dopravu zapůjčeného stroje za Vás vždy rádi zajistí.

Pokud uvažujete o zapůjčení, pronájmu, nebo zakoupení nového, případně bazarového stroje, obraťte se na odborníky společnosti Terramet, nebo pro více informací navštivte internetové stránky terramet.cz.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.