Vytvořte si profesionální životopis online

Již není nutné na Internetu hledat vzory životopisů ke stažení. Velmi rychle a jednoduše si nyní lze elegantně vytvořit svůj vlastní profesionální životopis.

Hledání práce je poměrně složitý proces. Proto je důležité se na něj připravit, a to zejména kvalitně zpracovaným životopisem. Je totiž tím prvním dokumentem, který potenciální zaměstnavatel u uchazeče vidí a pomáhá k rozhodování.

V současnosti je důležité mít životopis zpracovaný tak, aby byl bez chyb a graficky přehledný. Výčet pracovní praxe i studií by měl být v chronologickém sledu.

Vzhledem k tomu, že zpracování životopisu pro mnohé není snadnou záležitostí, vhodné je využít profesionální programy. Například služba ZivotopisOnline.cz vznikla za účelem úspory času, minimalizování chybovosti a maximalizování uživatelského komfortu při tvorbě profesionálního životopisu. Ten totiž občas zásadně ovlivňuje životy a budoucnost nás všech.

Princip služby je následující: Na doméně „běží“ jednoduchý generátor. Uživatel si vyplní během pár minut životopis formulář, který je přehledný a po vyplnění všech údajů jej odešle ke zpracování. Výstupem jsou formáty PDF, HTML, DOC, ODT, a to vše online bez čekání.

Dále se životopis vzor uloží na server a lze jej volat přes speciální (tajný link), který uživatel obdrží do emailu. Služba nevyžaduje žádnou registraci – vše je rychlé a jednoduché.

Velkou výhodou je výstup životopisu, který je profesionální a zájemce se tak vyhne překlepům a chybám. Uchazeč o práci pak může svůj životopis poslat potenciálnímu zaměstnavateli jako přílohu k emailu, anebo stačí zaslat pouze tajný link na server ZivotopisOnline.cz, pomocí kterého si zaměstnavatel stáhne životopis uchazeče ve formátu, který bez problému otevře, nebo si jej prohlédne rovnou v HTML výstupu přes prohlížeč.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.