Zimní dovolená s vůní levandule

Jako každé roční období i zima má své kouzlo. Zázvorový čaj, praskání polínek v krbu a pěkný výhled z okna na chumelenici a zaváté lány v okolí. Naše dítka staví sněhuláky, sněhové pevnosti a koulují se o duši. Jsou zmrzlí na kost, ale šálek horké čokolády zahřeje raz dva. Mnozí z nás vyjíždí na hory a za příslibem skvělého poježdění. Ovšem najdou se mezi námi i tací, kteří zimním radovánkám dvakrát neholdují. A nejen těm jsou určeny následující řádky. NewGo.cz přichází se slevami na wellness pobyty, abyste si i vy, teplomilní čtenáři, přišli na své.

Zimní dovolená ve wellness

Ať už jedete sami s partnerem nebo berete celou rodinu, nebude problém najít wellness pobyt ušitý přesně pro vás. Pokud máte dítě, kterému by lázně prospěly, uplatněte slevu na pobyt v Luhačovicích. Právě zde je program určený přímo dětem, které se zde sjíždí za odborníky, kteří jim mnoho odpomoci od zdravotních problémů. Pro rekreační pobyty jsou připraveny klasické procedury jako masáže, vířivé koupele, sauny a všechno, co k wellness patří.
Využijte slevy na lázeňské pobyty v Lednici. Ty jsou perfektním místem pro relax ve dvou. Romantické prostředí Lednicko – valtického areálu přímo volá zamilované páry, aby spolu strávili čas právě zde. Nicméně ženy, které dbají na svůj zevnějšek tyto lázně navštěvují. Nabízí totiž pobyty pro redukci váhy či kosmetické programy. Která z nás by se nenechala rozmazlovat?

Wellness Vánoce

Proč nezkusit něco nového a neoslavit Silvestra netradičně? Luhačovické lázně nabízí krom typického lázeňského programu slavnostní galavečer ve Společenském domě, kde vás pohostí rautem, welcome drinkem, bohatým programem a samozřejmě ohňostrojem. Samozřejmě můžete využít ubytování v Luhačovicích se slevou a strávit tady celé svátky. I oslavy vánoc jsou pro vás pečlivě připravovány. Nebudete ochuzeni o stromeček ani o dárky.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.