Zájezdy do Bulharska přehledně na jednom místě

Máte rádi slunce, moře a dlouhé pláže, ale nechcete cestovat dlouhé hodiny do vzdálených letovisek? Pak je pro vás pravou volbou dovolená v Bulharsku, kterou máte se srovnávačem zájezdů NewTravel.cz na dosah ruky! Bulharsko je rozmanitou zemí, v níž se snoubí slovanská kultura s moderními letovisky a příjemnou kulturou, která zajišťuje příjemnou dovolenou plnou odpočinku, sportu i zábavy, a proto patří již mnoho let mezi nejčastější cíl dovolené českých turistů.

Velkou výhodou dovolené v Bulharsku je nejen krátká doba cestování, ale také příjemné ceny a široká nabídka kulturních i přírodních krás, jež jsou skvělým místem pro vaše výlety. Ať už plánujete dovolenou s malými dětmi, partnerem či přáteli, dovolená v Bulharsku je ideální volbou.

Letoviska Bulharska

Bulharsko se pyšní dlouhým pobřežím s krásnými plážemi a celou řadou výborných letovisek. Mezi nejznámější destinace bulharského pobřeží patří Slunečné pobřeží Nessebar, Primorsko či tradiční Zlaté písky, které nabízejí opravdu ideální podmínky pro vaši spokojenou dovolenou.

Dalšími, méně známými, letovisky jsou Kranevo, Lozenec, malebné Elenite, Pomorie, ideální pro dovolenou s dětmi, stejně jako Ravda či Svatý Vlas. Láká- li vás lázeňský pobyt v Bulharsku, pak se vydejte do letoviska Svatý Konstantin, které bylo dříve známo jako lázně Družba a svým návštěvníkům nabízejí celou řadu lázeňských procedur.

Zajímavá místa Bulharska

Bulharsko nabízí nejen krásné pláže a malebné pobřeží, ale můžete zde spatřit také četná historická města, kulturní památky a celou řadu přírodních zajímavostí, jako jsou například Skalní mosty či jeskyně Jagodina v pohoří Rodopy. Z měst stojí rozhodně za návštěvu například hlavní město Sofia, Blagoevgrad, Veliko Tarnovo či Plovdiv. Máte- li rádi zimní sporty a horskou turistiku, pak bychom vám doporučovali navštívit horské vesničky, jako je Dospat, Bansko, Pamporovo, Široka Lăka či Smoljan, kde můžete poznat tradiční kulturu a život bulharských vesnic, užít si procházky nádhernou přírodou zdejších hor nebo vyzkoušet celou řadu zimních sportů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.