Autobusová doprava

Autobusová doprava  – autobusová doprava pro CK, autobusová doprava na firemní akce a autobusová doprava pro školy v přírodě

Autobusová doprava je velmi oblíbená jako pohldný způsob dobravy větších skupin osob. Kvůli stále se zvyšujícím cenám nafty a benzínu dává čím dál více lidí před cestou automobilem přednost dopravě autobusem, která je vyjde značně levněji. Výhodná cena však není zdaleka jediný důvod, proč je autobusová doprava tak oblíbená. Moderní autobusy jsou dnes na vysoce komfortní úrovni a poskytují maximální pohodlí i při dalekých cestách do zahraničí. Samozřejmostí pro moderní autobusy je klimatizace a pohodlná sedadla s posuvem do uličky, která vám umožní dostatek prostoru pro nohy. Autobusová doprava Pragotour nabízí luxusní přepravy těmi nejmodernějšími autobusy prestižních zahraničních značek, jako moderní autobusy Bova či Mercedes. Velice oblíbena je autobusová doprava pro školy v přírodě a autobusová doprava na firemní akce. V poslední době je však autobusová doprava často upřednostňována před přepravou leteckou v případě cestování do zahraničí. Důvodem je zejména zvyšující se komfort, který moderní autobusy Bova poskytují, podstatně příznivější cena a také vysoká bezpečnost, ke které přispívají pásy u každého sedadla. Všechny autobusy mají sjednané úrazové připojištění sedadel a jsou vybaveny špičkovými pneumatikami Michelin.

Autobusová doprava Pragotour je také ideální pro cestovní kanceláře, které pořádají pobytové i poznávací zájezdy u nás i do zahraničí. Cesta rychle uteče s nějakým filmem na DVD, který se promítá na monitorech a je dobře viditelný ze všech míst k sezení. Kávovar a lednice pak také podstatně přispějí ke spokojenosti cestujících. Pragotour často funguje rovněž jako autobusová doprava pro školy v přírodě a nejrůznější školní výlety a akce. Pedagogové i rodiče jistě ocení, když nebude dětem hrozit, že se ztratí při cestování běžnou hromadnou dopravou. K dispozici jsou kromě klasických autobusů s kapacitou 28 až 56 míst také minibusy a mikrobusy pro menší skupinky lidí. Za moderní autobusy Bova si můžete nechat připojit nákladní přívěs nebo vlek a bezpečně si tak převést lodě, lyže či kola. Pro sportovní teambuildingy jsou autobusy s přívěsy zcela ideální. Velice neprofesionální je nechat své zaměstnance, aby se na podobné firemní akce dopravovali vlastními auty či hromadnou dopravou.

Autobusová doprava Pragotour zaměstnává pouze zkušené profesionální řidiče, kteří se pravidelně podrobují zdravotním prohlídkám a nejrůznějším školením. Všechny autobusy jsou před každou jízdou důkladně zkontrolovány a řidiči při delších cestách dodržují zastávky pro odpočinek v pravidelných intervalech. Bezpečnost, komfort a pohodlí svých cestujících řadí Pragotour na první místo. Moderní autobusy Bova jsou také vybaveny WC, takže nehrozí, že by musel autobus neustále zastavovat kvůli jednotlivým cestujícím. V případě potřeby však ochotní řidiči udělají přestávku, kdykoliv to bude možné. Autobusová doprava Pragotour se snaží vyjít vstříc všem svým zákazníkům a nerozlišuje je na malé a velké. V případě, že by nastala taková situace, kdy by nebyl k dispozici požadovaný autobus, Pragotour bez prodlení zajistí jiný u spolupracujících dopravců. Ať už jste cestovní kancelář, firma, škola či soukromá osoba, autobusová doprava se vám vynasnaží vždy splnit všechna vaše přání a požadavky.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.