Zdravotní židle pro zdravou kancelář !

Zdravotní židle na pružině zajistí opravdu zdravé sezení. Sedíte v práci? Bolí Vás záda? Pomůžeme Vám! Zdravotní židle NOBL představují světovou jedničku ve své kategorii! Ortopedi a fyzioterapeuté již řadu let doporučují sezení a cvičenína balonu pro lidi s bolestmi zad, protože je při sezení nutí k správnému držení těla a posilování zádových a břišních svalů. Zdravotní židle NOBL mají patentovaný sedák na pružině, který se naklápí do všech stran, čímž imituje sezení na balonu. Vyzkoušejte skvělé kancelářské židle nebo otočné židle a přesvědčte se o jejich kvalitě! Zdravotní židle uleví od bolesti!

Zdravotní židle zaručí zdravá záda

Zdravotní židle spojuje výhody zdravého sezení bez bolesti zad, stejné jako na balónu, a kancelářské židle s opěrkou. Sezení na zdravotní židli SpinaliS je momentálně nejzdravější způsob celodenního sezení.Přesvědčte se sami, že SpinaliS je zdravotní židle, která léčí! Podívejte se na naše reference a pročtěte si klinické testy! A pozor, FIRMÁM POSKYTUJEME MOŽNOST DODÁNÍ FORMOU NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ

Zdravotní židle – jako zdravotnická pomůcka

Unikátní uchycení sedáku a opěrky zdravotní židle, přirozeně nutí Vaše tělo sedět vzpřímeně, podobně jako na rehabilitačním míči. Ne náhodou byly naše zdravotní židle uznány jako zdravotní pomůcka. Sezením na zdravotní židli si nebudete Vaše záda poškozovat, nebudou Vás bolet a nebudete obtížně hledat příjemnou a pohodlnou polohu, ve které se budete moci alespoň na chvíli soustředit. To samé platí i pro dětské židle.

Díky těmto všem efektům zdravotní židle, se budete na práci mnohem lépe soustředit a vydržíte mnohem déle pracovat. Samozřejmě i na zdravotní židli je třeba se občas protáhnout, zvláště sedíte-li  dlouhé hodiny v kuse. Ale to nebudete dělat proto, abyste ulevili zádům, ale bude to klasické protažení po dlouhé a dobře odvedené práci.

Objednejte si zdravotní židli, Vaše záda Vás nebudou bolet.

Zdravotní židle Therapia

Jak je obecně známo, ty nejgeniálnější vynálezy bývají až prozaicky jednoduché, až primitivní. Jsou chytré. S naší zdravotní židlí je to stejné. Uchycení sedáku a opěrky je na silné pružině, která je tím jednoduchým zázrakem. Usazením na sedák zdravotní židle Vaše tělo automaticky a zcela bezděčně zaujímá vzpřímenou polohu za účasti zádového svalstva.

To je oproti klasické statické židli právě tím zásadním rozdílem. Neboť na klasické židli mohou být zádová svalstva uvolněná a Vaše záda se tak hrbí. Zdravotní kancelářská židle Therapia Vám tak sama pomůže správně posilovat Vaše záda a udržovat je v kondici.

Prohlédněte si zdravotní židle, a vyberete si tu nejlepší pro vaše zdravá záda. www.nobl.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.