Tepelná čerpadla z ostravské firmy Arktis Servis

Tepelná čerpadla jsou zařízení, která ekologicky vytápějí Váš dům. Firma Arktis Servis dodává tepelná čerpadla japonské značky Fujitsu již po několik let. Tepelná čerpadla mohou vytápět několik místností nebo celý dům – záleží na rozvodu tepla v době. Zařízení se dá bez problémů napojit na už současné ústřední vytápění. Mnoho lidí si zakoupí menší systém pro vytápění např. dvou místností a teprve po zkušenostech s tím, jak dobře tepelná čerpadla fungují, se rozhodnou pro nákup komplexního systému.

Dnešní tepelná čerpadla mají různé funkce. Nicméně existují některé základní požadavky, které jsou nejdůležitější. Je důležité vybrat značku, které můžete věřit. Účinnost znamená nižší provozní náklady a zdravější životní prostředí. Ze své podstaty jsou tepelná čerpadla nejúčinnější formou vytápění. Efektivita byla vždy prioritou firmy Fujitsu.

Většina tepelných čerpadel jsou velmi tichá, jediný zvuk přichází z ventilátoru. Úroveň decibelů našich tepelných čerpadel je uvedena ve specifikaci. Tepelná čerpadla Fujitsu díky dobré konstrukci ventilátoru a tichému režimu na mnoho modelů znamená, že si prostě nemůže koupit tišší tepelné čerpadlo.

Nabídneme Vám kvalitní tepelná čerpadla, která jsou šetrná k životnímu prostředí a dokáže Vám poskytnout komfort 365 dní v roce.

Firma Arktis servis Vám udělá odbornou konzultaci a zpracování projekčních podkladů pro návrh tepelného čerpadla. Veškeré práce děláme na klíč. V případě zájmu Vám tepelné čerpadlo předvedeme v praxi. Záruční a pozáruční servis je u nás samozřejmostí. Dále existuje možnost získání dotace v programu Zelená úsporám do výše 50.000,- Kč.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.