Realizace zahrad – firma Flora Bohemica

Hlavní činností společnosti Flora Bohemica jsou návrhy a realizace zahrad. Montujeme závlahové systémy, realizujeme zahradní jezírka a to nejen okrasná, ale i koupací, pokládáme koberce z trávy.

Zahradní architektura vytváří umělecká díla, která jsou živá a mění se v prostoru a čase. Využívá estetických principů k vytvoření koncepce zahrady. Návrhy zahrad patří k oborům lidské činnosti, který se snaží uspořádat venkovní prostor podle určitých zásad. Zahradní architekt při tvorbě návrhu zahrady dbá na to, aby zahrada nepostrádala funkční hodnoty a zároveň působila jako estetický celek.

V souladu s přáními a požadavky zákazníka nabízíme to nejlepší řešení i v souladu s okolním životním prostředím. Návrh realizace zahrady může být jednoduchý popis změn i rozsáhlý projekt. Zahradní architektura není často otázkou ceny, ale spíše dobrého nápadu. Ten je posléze rozpracován do realizace zahrad s maximálním využitím principů zahradní architektury. Výsledkem je potom zahrada např. v moderním, venkovském či orientálním řešení.

Firma Flora Bohemica se specializuje se na návrhy okrasných zahrad rodinných domů a úpravy zeleně u firemních objektů. Návrhy záhrad jsou zpracovány na PC a při realizaci zahrady je dodáváme zdarma. Skládají se z osazovacího plánu, 3D vizualizací a textové části popisující průběh prací a následnou údržbu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.