Prodám byt 4+1 v Praze

Prodej bytu Praha východ – popis

Nabízíme byt v osobním vlastnictví 4+1 v obci Oleška – Krymlov, která spadá pod Prahu východ.

Byt se nachází v 1. patře třípatrového domu. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem. Z kuchyně výstup na balkon s výhledem na les. Vytápění vlastním kotlem na tuhá paliva. Nízká spotřeba, přikládá se jen 2x za den. Voda je obecní. K bytu náleží dvě sklepní kóje, vlastní dřevěná garáž. Vedle bytovky možnost pronajatí zahrádky. Za domem je rozsáhlý les plný hřibů a borůvek.

Prodám byt 4+1 v Praze – místo a okolí

Hned za domem (30m) je rozsáhlý les plný hřibů a borůvek. Přes les vedou dvě zálesácké a poměrně kvalitní úzké silnice, po kterých se dá jezdit na in-line bruslích, na kole nebo se procházet s kočárkem. Je to houbařský ráj, takže při procházce nasbíráte košíky hřibů, které rostou i hned za domem

V obci je hospoda a obchod. V obci Oleška (2km) je výborná školka, ve které byla letos zvýšena kapacita, takže zde není problém s přijímáním dětí do školky. V Olešce je také základní škola, obecní úřad, obchod a pošta. V Kostelci nad Černými ledy (8 km) je Penny market, řada obchodů a dvě výborné restaurace a především v pivovarské hospodě vaří tradiční česká jídla a to každý víkend jiná a často se zde konají akce pro děti i dospělé.

V obci Oleška je pramen vody, která byla testována a má kvalitu kojenecké vody. I přímo u nás v bytě teče z kohoutků velice dobrá voda.

Dostupnost do Prahy je díky PID. Autem je to do Prahy cca 45 min.

Prodám byt Praha východ – cena bytu

Cena bytu je 1 340 000 Kč

Náklady na bytovou jednotku jsou nízké.

topení (uhlí): cca 800 Kč/měsíc, elektřina: cca 800 Kč/měsíc, odvoz odpadu, společné prostory, vodné a stočné, fond oprav: 1 300 Kč/měsíc, pronájem zahrádky 80 Kč/měsíc. 
Celkem průměrné měsíční náklady: 2 980 Kč

Kontakt

Petr Křížek

mobil: 606 718 788

Osobní prohlídka je možná po předchozí domluvě skoro kdykoliv.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.