Porovnejte si ceny energií

Chcete mít i vy nejlevnější plyn – elektřinu na trhu? Najděte si takového dodavatele, který vám to nabídne. A který to je?

Mějte nejlevnější plyn a elektřinu
Víte, jak získat nejlevnější plyn na trhu? S rostoucí cenou energií nic neuděláte, přesto však můžete ušetřit, a to v případě, že si uděláte online porovnání cen plynu nebo porovnání cen elektřiny, poté si zvolíte vhodného dodavatele energie. Od roku 2007 si ho totiž sami můžete vybrat. Víte, kdo v současné době poskytuje plyn? Jde o tyto dodavatele: BOHEMIA ENERGY entity, Central Energy, Centropol Energy, České Energetické Centrum, ČEZ, E.ON Energie, Jihomoravská plynárenská, LAMA INVESTMENTS, Lumius, Pražská plynárenská, RPS Energy, RWE Energie, Severomoravská plynárenská a Východočeská plynárenská.

Problémem je, že konečnou cenu ovlivňuje mnoho parametrů, a tak každá domácnost či firma získá nejlevnější plyn od jiného dodavatele. Jak tedy najít toho nejvhodnějšího pro vás? Máte dvě možnosti: buď budete pečlivě analyzovat jednotlivé nabídky, nebo využijete možnosti online kalkulačky, která provede srovnání dodavatelů plynu – elektřiny za vás. Mějte i vy jistotu nejlevnější plyn – elektřina na trhu. Ušetříte tak mnohé finance.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.