Návrhy zahrad od Flora Bohemica

Zahrady jsou pro mnohé z nás obrovskou chloubou našeho bydlení a jsme velmi pyšní na to, jak krásně nám zahrada vzkvétá. Společnost Flora Bohemia, s.r.o. je firmou, která se již s letitou tradicí pohybuje v tomto oboru a naše reference mluví za vše.

Realizace zahrad a následně návrhy zahrad jsou pro nás hlavní náplní a také proto jsou naše reference takové, jaké jsou. Samotná architektura zahrady nebývá tak často o finančních prostředcích, jako spíše o dobrém a trefném nápadu. Po architektuře zahradu vyzkoušíme ve všech možných variantách na PC a zdarma jej dodáme v různých okrasných stylech, a to ať už se jedná o moderní styl zahrady, orientální řešení nebo venkovský styl.

Zajistíme vám terénní úpravy, prohloubíme některá místa pro jezírko, ať už ke koupání či jako okrasné, zahradu prolemujeme šlapákovými cestami. Postavíme zahradní domek či pergolu, treláže nebo taktéž dětské hřiště, zkrátka vše, co si pod pojmem realizace zahrad můžete jen představit. Využijte našich služeb a nechte si zrealizovat zahradu podle vašich snů a představ.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.