Luxusní dětské pokoje a moderní dětské nábytek

Základem dětského nábytku ZALF v oblasti interiérového designu je postavení jedince do těžiště tvůrčího procesu. Každé řešení čerpá a vychází z jeho specifických praktických požadavků a jedinečného vkusu zhmotnělého do nekonečného množství vlastních nápadů. Výsledkem je manifest a vize té osoby, která v domě skutečně žije.

Produkty italského nábytku ZALF jsou vytvářeny tak, aby na sebe vzájemně působily, aby různé místnosti byly ve spojení s jinými, aby se vytvořila návaznost mezi částmi domu, které slouží k různým účelům, mezi kuchyní, jídelnou, obývákem, ložnicí i koupelnou. Účelnost a originální design ruku v ruce v otevřeném kompozičním systému převrací původní myšlenku zařizování interiérů. Je to jako v zakázkovém krejčovství- lze volit rozměry, materiály i barvy.

Studentský nábytek ZALF a dětské pokoje nabízí možnost a schopnost vytvořit nadčasový design, osvobozený od přechodné módy, měnitelný a rozšiřovatelný, schopný dát lidem jedinečnou možnost: průběžně přehodnocovat a měnit svůj domov, podle ročního období, podle fází života, podle praktických požadavků, podle počtu členů domácnosti.

Moderní interiér je jedním otevřeným prostorem, kde každý kus nábytku představuje část celku. Vše lze přirozeně spojit pouze tím, že se celý interiér stane zobrazením duše konkrétního domova a těch, kteří v něm žijí a otevírají ho svým hostům.

Designový nábytek uvolňuje mocnou sílu, která je obsažena v šílené nekonečnosti osobitých ideí lidí. Díky absolutní svobodě, podobně jako v přírodě nakonec vznikají ta nejjednodušší a přitom plně funkční a „přísná“ řešení.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.