Jak ušetřit za energii na vytápění?

S rostoucími sazbami za energie se v dnešní době setkáváme stále více s hledáním cest, jak snížit náklady na vytápění. Tyto náklady je možné snížit již na vstupu a to vhodnou konstrukcí a zateplením budovy tak, aby tepelná ztráta byla minimální. Druhá cesta ke snížení nákladů pak vede k vhodné a úsporné volbě zdroje tepla pro otopnou soustavu (radiátory, ohřev TUV). Právě zde pak přihází na řadu role čím dál tím více populárních tepelných čerpadel, kdy lze zjednodušeně říci, že z 1 kW příkonu elektrické energie dokážeme získat až 4 kW energie tepelné.

Tepelná čerpadla MIDEA

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch jsou zařízení, kdy je teplo odebíráno okolnímu venkovnímu vzduchu a pomocí vnitřních jednotek distribuováno do příslušných místností.

Tepelná čerpadla vzduch-voda

Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou zařízení, které odebírají teplo z venkovního vzduchu a pomocí výměníku toto teplo pak ohřívá topnou vodu, popřípadě TUV v akumulačním zásobníku (Teplá Užitková Voda).

Pro více informací navštivte náš web http://www.klimarapid.cz/ nebo využijte naší zelené linky 800 100 343. Tepelná čerpadla můžete také zakoupit on-line na našem e-shopu http://obchod.klimarapid.cz/

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.